logo BDEJeśli jesteś studentem i chcesz dowiedzić się jak zarobić pierwszy milion zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Milion na Bank“. Celem Konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat rynku kapitałowego i jego produktów oraz umiejętności inwestowania i zarządzania finansami osobistymi. Konkurs organizowany jest w ramach sektorowego programu Bankowcy dla Edukacji.

 

Konkurs będzie miał charakter rozgrywki w ramach symulacji internetowej „Pierwszy Milion“. Do gry można zalogować się na stronie https://studenci2018.gra.1milion.edu.pl w terminach 6 – 20 marca 2018 roku w dowolnym czasie. Zakończenie gry nastąpi 20 marca o godzinie 23.59.

Aby wygrać należy zrealizować cel gry, czyli osiągnąć majątek równy 1 milionowi złotych w jak najmniejszej liczbie rund. Stały podgląd sytuacji w grze pozwala kontrolować pozycję w stawce i poznać kwoty dzielące poszczególnych uczestników. Do gry można przystępować kilka razy i osiągać coraz lepsze wyniki.

W konkursie mogą wziąć udział studenci wszystkich uczelni w Polsce. Aby stanąć w szranki i zdobyć cenne nagrody należy wejść na stronę konkursu, zapoznać się z regulaminem, wypełnić formularz i rozpocząć grę.

Nagrodzeni zostaną zwycięzcy w regionach, a spośród nich trójka najlepszych graczy otrzyma nagrody dodatkowe. Szczegóły konkursu wraz z regulaminem znajdują się na stronie www.wib.org.pl/milionnabank.

 

Organizatorami konkursu są Fundacja Warszawski Instytut Bankowości oraz Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy THINK!.

 

Zgarnij wirtualną bańkę i zagraj o prawdziwe pieniądze! Przy okazji nauczysz się sporo o inwestowaniu.

 

 

logo think

 

Pobierz plik (BDE_MilionNaBank_Regulamin_180226x.pdf)BDE_MilionNaBank_Regulamin_180226x.pdf

Lokalizacja

Kontakt

Back to top