logo kudelskaW dniu 17 maja 2018 roku zostało podpisane porozumienie w sprawie nawiązania współpracy w zakresie studenckich praktyk zawodowych z Centrum Obsługi Biznesu Kudelska Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim, pozwalające odbyć studencką praktykę zawodową dla studentów kierunku finanse i rachunkowość, studia pierwszego stopnia, profil praktyczny.  

Centrum Obsługi Biznesu Kudelska Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2007 roku. Firma powstała na bazie funkcjonującej od 01.2001 działalności gospodarczej jednego ze wspólników, działającej pod nazwą Biuro Usług Rachunkowych Katarzyna Kudelska. Działalność firmy obejmuje kompleksowe usługi księgowe (księgi handlowe, ewidencje podatkowe, kadry i płace) oraz doradztwo w zakresie rozpoczynania i prowadzenia działalności, w tym aspektów prawnych, a także ochrony środowiska i źródeł finansowania działalności.

Osobą wyznaczoną do kontaktów w sprawach związanych z realizacją studenckiej praktyki zawodowej z Centrum Obsługi Biznesu Kudelska Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim ze strony Uczelni w ramach zawartego porozumienia jest dr Andrzej Kuciński – opiekun praktyk zawodowych dla kierunku finanse i rachunkowość.

 

Pełnomocnik Dziekana do spraw współpracy z przedsiębiorcami

dr Andrzej Kuciński

Lokalizacja

Kontakt

Back to top