Komunikaty i ogłoszenia

Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych przypomina, iż do dnia  10 listopada 2017 r. (ostateczny termin) należy złożyć wniosek o przyznanie świadczenia okolicznościowego.

Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza na koncert jazzowy który odbędzie się w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim:

Pracownicy, którzy nie otrzymali PIT-ów mogą zgłosić się po odbiór do Działu Płac.

Pracownicy funkcyjni którzy nie otrzymali kalendarzy ściennych lub książkowych - proszę o kontakt z Działem Promocji i Informacji pod nr tel. 095 7216 053 lub o informacje e-mailową na : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Uprzejmie informujemy, że do 30.12.2016 r. w Dziale Promocji i Informacji trwają zapisy na III Charytatywny Koncert Noworoczny, organizowany przez Akademię im. Jakuba z Paradyża.

Informujemy o możliwości skorzystania z porad psychologa uczelnianego. Pani psycholog, specjalista Anna Chojnacka-Czachór, będzie do dyspozycji studentów, jak również pracowników. Istniej również możliwość dostosowania godzin do Państwa potrzeb. W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt z psychologiem pod adresem meilowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 609209134.

Lokalizacja

Kontakt

Back to top