Komunikaty i ogłoszenia

Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza na koncert, który odbędzie się w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim w dniu 06.03.2019 o godzinie 19:00.

Koszt biletu dla pracownika: 60 zł/osoba.

Zapisy pod numerem telefonu 95 72 79 542 (Helena Rutkowska)

Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza na spektakl pt. "Śmiertelna pułapka", który odbędzie się w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim:

Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza na spektakl pt. "Kariera po polsku", który odbędzie się w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim:

Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Akademii im. Jakuba z Paradyża informuje o wprowadzeniu nowych wzorów dokumentów dotyczących świadczeń socjalnych, które dostepne są w zakładce: Dla pracowników / Druki do pobrania. Regulamin wraz z załącznikami dostepny jest na stronie BIP Akademii im. Jakuba z Paradyża.

Pracownicy, którzy nie otrzymali PIT-ów mogą zgłosić się po odbiór do Działu Płac.

Informujemy o możliwości skorzystania z porad psychologa uczelnianego. Pani psycholog, specjalista Anna Chojnacka-Czachór, będzie do dyspozycji studentów, jak również pracowników. Istniej również możliwość dostosowania godzin do Państwa potrzeb. W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt z psychologiem pod adresem meilowym: a.chojnacka.czachor@gmail.com lub tel. 609209134.

Lokalizacja

Kontakt

Back to top