|   EN

Nauka

przypominajka dydaktyczna 2 - 2020Zapraszamy Państwa do skorzystania z seminarium dla nauczycieli języków obcych w formie on-line.


Seminarium pn."Nauczanie słuchania ze zrozumieniem na lekcjach języka obcego w klasie szkolnej", które odbędzie się w dniu 26 listopada 2020 r. na platformie Teams w godzinach od 16.00 do 17.30.

Tematyka podejmowana to: przypomnienie teoretyczne, propozycje praktyczne, dyskusje i refleksje. 

Zgłoszenie uczestnictwa proszę wysyłać na adres mailowy: emwit@poczta.onet.pl – do 25 listopada 2020r.

Prowadząca seminarium – dr Magdalena Witkowska

 

logo Rachunkowo 3Szanowni Państwo,

z uwagi na sytuację epidemiczną X Ogólnopolska Konferencja Naukowa Rachunkowość i Finanse. Teoria i Praktyka została przełożona na rok 2021.

Punkt Informacyjny Fundusze EuropejskieSPOTKANIE Z EKSPERTEM.
W listopadzie odbędą się dwa spotkania ze specjalistą z Lokalnego Punktu Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim:
1. 06.11.2020 r., godz. 10.30 - 11.30
2. 20.11.2020 r., godz. 9.15 - 10.15

zdjęcie przedstawia dwóch mężczyzn w garniturach Leszek Zołotarski i Marcin PietrusińskiSzanowni Studenci,

serdecznie zapraszamy na cykl spotkań on-line z ekspertami „LOGISTYKA PRAKTYCZNIE”.  Pierwsze spotkanie odbędzie się w dniu 12.11.2020 r. o godzinie 12:00 na platformie MS Teams.

Szanowni Państwo,

W imieniu Interdyscyplinarnego Koła Naukowego Ochrony Przyrody Uniwersytetu Warszawskiego zapraszamy na kolejną organizowaną przez nas konferencję naukową "Współczesne problemy". Odbędzie się ona w dniach 28-29.11.2020 r.  w godzinach 10.00-20.00 w trybie zdalnym.

finsim liga akademickaFINSIM Liga Akademicka – nowoczesna symulacja zarządzania bankiem - rekrutacja

Liga Akademicka to nowoczesny program szkoleniowy w postaci gry symulacyjnej on-line z zarządzania bankiem. Uczestnicy, działając w zespołach, mogą doświadczyć konsekwencji swoich decyzji zarządczych, podjętych w konkurencyjnym środowisku makroekonomicznym, symulowanym przez program w kolejnych okresach. Uczestnicy tworzą Zespoły reprezentujące zarządy banków, konkurujących między sobą.

W dniu 23 listopada 2020 roku w godzinach 9:15-10:15 odbędzie się webinarium „Nie stój – inwestuj” na Wydziale Ekonomicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim.

Score Hunter to innowacyjna platforma edukacyjna wykorzystująca elementy grywalizacji. Dzięki swojej formie, scenariuszowi zajęć, tematycznym prezentacjom może być dla Wykładowców pomocą i elementem urozmaicającym pracę ze Studentami i edukację w obszarach budowania wiarygodności finansowej, scoringu, ochrony własnej tożsamości.


Składa się z prostych zadań, quizów, materiałów video umożliwiających studentom pozyskiwanie wiedzy w łatwy i przyjemny sposób, gwarantując nagrody dla najlepszych graczy.

Szczegółowy opis zasad konkursu oraz jak rozpocząć korzystanie z platformy znajdziesz w ulotce oraz na Score Hunter (www.scorehunter.edu.pl).

Rejestracja Score Hunter :

  1. Zarejestruj się na platformie edukacyjnej www.scorehunter.edu.pl
  2. Wybierz z rozwijanej listy Akademię im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim
  3. Zapisz się do jednej z grup: AKuciński_AJP_Grupa1_S lub  AKuciński_AJP_Grupa2_NS

Do wygrania karty prezentowe Allegro, Empik, Pakiety i Alerty BIK.

W przypadku pytań napisz:

dr Andrzej Kuciński e-mail: akucinski@ajp.edu.pl

Koordynator Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do uczestnictwa w Warsztatach Metodologii Pedagogicznej "Wychowanie na motywach sztuki",
które odbędą się w dniach 4-6.09.2017 r. w Wisełce.

Szczegółowe informacje w załączniku.

Pobierz plik (Wisełka.pdf) Wisełka.pdf

Back to top