|       |   EN

Aktualności

W dniu 26 stycznia 2023 roku w Zielonej Górze odbyła się Gala wręczenia wyróżnień  Plebiscytu Edukacyjnego 2022 roku organizowanego przez Gazetę Lubuską.

Na zdjęciu: Trener Tomasz Saska z nagrodąTomasz Saska – trener Akademickiego Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ALKS AJP zdobył, decyzją Kapituły, nagrodę dla Najlepszego Trenera Sportów Indywidualnych Województwa Lubuskiego w 60 Sportowym Plebiscycie Gazety Lubuskiej.

To duże wyróżnienie, jak powiedział Trener, które „dzięki pomocy Pani Rektor Skorupskiej-Raczyńskiej, która nas bardzo wspiera, wspiera naszych sportowców, daje możliwości też studiowania na Akademii im. Jakuba z Paradyża (...)” jest bardzo ważne.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło: Facebook: Tomasz Saska

Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim otrzymała decyzje w sprawie ewaluacji naukowej uczelni. Po odwołaniu, uczelnia uzyskała trzy kategorie B+ w dyscyplinach: inżynieria mechaniczna, językoznawstwo i pedagogika oraz cztery kategorie B w dyscyplinach: ekonomia i finanse, informatyka techniczna i telekomunikacja, nauki o bezpieczeństwie, nauki prawne.  

Zapraszamy wszystkich studentów oraz uczniów szkół średnich do udziału w Hackathonie!

Szczegóły i formularz zapisów znajdują się pod linkiem: http://hackathon.ajp.edu.pl/

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 20 lutego 2023 roku.

 Zmiana terminu Hackathonu

 

Rekrutacja do programu Top YoungPolskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów zaprasza do udziału w VI Edycji Programu Top Young 100. Podczas udziału w programie zdobędziesz doświadczenie i kompetencje, które pozwolą Ci zaskoczyć swojego przyszłego pracodawcę!

Biblioteka Wydziału HumanistycznegoW dniach 02.01.2023 - 31.01.2023 Biblioteka Wydziału Humanistycznego czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 14:30.

20 grudnia br. podczas posiedzenia Senatu AJP Lubuski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Patryk Maruszak wręczył JM Rektor prof. dr hab. Elżbiecie Skorupskiej-Raczyńskiej przyznane wcześniej wyróżnienie w postaci medalu pamiątkowego 30-lecia Państwowej Straży Pożarnej.

Back to top